Responsive Ad Slot

ReklamİNTERNET’TE REKLAM VERMEK
İnternet ve web ortamında yapılan her türlü sosyal medya çalışmaları ve tanıtım faaliyetlerine İnternet reklamcılığı denir. İnternet reklamı çok çeşitli olup, farklı şekillerde ve standartlarda hazırlanmaktadır. Arama motorları başta olmak üzere, farklı sosyal paylaşım sitelerinde kullanılan, ayrıca İnternet siteleri için hazırlanan bir çok İnternet reklamcılığı türleri ve seçenekleri vardır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çağımızın reklam stratejileri de yön değiştirmiştir. Etkili pazarlama ve tanıtım kanalları da, bir çok avantaj sunan İnternet ortamına kaymıştır.

İnternet Reklamcılığının Avantajları Nelerdir ?
İnternet Reklam Çeşitleri teknolojik gelişmelerle doğru oranda kullanımı artan bu reklam platformunun bir çok avantajı vardır. Bunlardan bazıları :

Ölçülebilir : Kiralanan bannerin kaç kişi tarafından tıklandığı, web sitesinin kaç kişi tarafından görüntülendiği, videonun izlenme sayısı, facebookta beğenme sayısı ve daha bir çok istatistiksi bilgileri rahatlıkla görebilmemiz, reklam çalışmalarımızı raporlamamızı sağlar.

Ekonomiktir : Hedef kitleye ulaşma şekli bakımından fazla zahmet gerektirmediği için maliyeti de fazla değildir. Birim maliyet hesaplandığında ise en ekonomik olanıdır.

Bireyseldir : Hedef kitleye birebir ulaşma şansı verir. İnternet bağlantısı olan herkes ,girdiği web platformundaki reklamı görebilir. Bu da üretici firmanın müşterisiyle bire bir bağlantı kurmasını sağlar.

Esnektir : Kontrol daima reklam verenlerdedir. İstediği anda değişiklik ve güncellemeleri yapabilir.Reklamlarınız İçin;
Hasan AÇIKEL
 0541 328 04 71
 tokattannet@gmail.com

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Okumadan Geçme
© Tüm hakları saklıdır
2016-2022 Tokattan.net